Projektid - Läätsa Holiday Homes

Projektid

Saaremaiseid elamusi loov Saare Koda

2022. a valmib Läätsa Holiday Homes´i juures saaremaiseid elamusi loov Saare Koda, mille eesmärk on tutvustada külalistele kohalikke traditsioone ja kultuuri läbi erinevate tegevuste, et vähendada puhkekompleksi sesoonsust ja suurendada külastuste arvu. Projekti tulemusena valmib multifunktsionaalne hoone, kus kliendid saavad veeta vaba aega, saame pakkuda toitlustust, korraldada töötubasid ja temaatilisi üritusi.

Ehitustöid kaasrahastab 200 000 euroga Ettevõtulse Arendamise Sihtasutus. Projekti toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Spaa

2022. a valmib Läätsa Holiday Homes´i spaa hoone, mille ehitust on rahastatud Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi vahenditest. Kahekorruselise maja esimesel korrusel asuvad basseinid ja saunad ning teisel korrusel hoolitsuste ruumid. Eesmärgiks on tõsta majutuskoha atraktiivsust ning suurendada pakutavate teenuste valikut.

Vastuvõturuum

2021. a jaanuaris valmis Läätsa Holiday Homse´i vastuvõtu- ja hommikusöögiruum. Ümberehitustöid kaasrahastas 20 000 euroga Ettevõtulse Arendamise Sihtasutus. Projekti toetati Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.